تاریخ شفاهی دانشگاه
دکتر اباسهل: هر مملکتی که می خواهد ترقی کند، باید دانشگاه های آن در تمامی رشته ها ترقی کند
مدتی است ثبت تاریخ شفاهی در دستور کار واحد روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرارگرفته است و در همین راستا گفتگو با دکتر ابوالقاسم اباسهل، جراح کانسر و استاد بازنشستهٔ دانشگاه علوم پزشکی تهران را در ادامهٔ این خبر خواهید خواند.
 شنبه ١ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
تاریخ شفاهی دانشگاه
دکتر علی عرب خردمند: آرزو دارم که بین‌المللی شدن آموزش عالی کشور به دست دانشگاه علوم پزشكي تهران صورت بگیرد
مدتی است ثبت تاریخ شفاهی در دستور کار واحد روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرارگرفته است و در همین راستا گفتگو با دکتر علی عرب خردمند فوق تخصص جراحی ترمیمی و پلاستیک و معاون سابق بین‌الملل دانشگاه علوم پزشكي تهران را در این خبر خواهید خواند.
 يکشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
تاریخ شفاهی دانشگاه
دکتر محمدعلی صحراییان: افرادی موفق‌تر خواهند بود که هدف خود را زودتر انتخاب کنند
مدتی است ثبت تاریخ شفاهی در دستور کار واحد روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرارگرفته است و در همین راستا گفتگو با دکتر محمدعلی صحراییان، متخصص مغز و اعصاب، معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشكي تهران و از دانشمندان یک درصد جهان را در این خبر خواهید خواند.
 شنبه ١٨ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٤متن کامل >>
تاریخ شفاهی دانشگاه
دکتر فریدون علا: اهدای خون برای کسی که نمی شناسید یک نوع عبادت است
مدتی است ثبت تاریخ شفاهی در دستور کار واحد روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته است و در همین راستا گفتگو با دکتر فریدون علاء پدر معنوی جامعه هموفیلی ایران، عضو افتخاری فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران و بنیان گذار سازمان ملی انتقال خون ایران را در ادامه خواهید خواند.
 شنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ١متن کامل >>
دکتر شجیعی: جوانانی که پزشکی را انتخاب می کنند، بدانند که پزشک با افراد عادی فرق دارد و باید ازخودگذشتگی زیادی داشته باشد
مدتی است ثبت تاریخ شفاهی در دستور کار واحد روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته است و در همین راستا گفتگو با دکتر رضا شجیعی، متخصص طب داخلی را در این خبر خواهید خواند.
 شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تاریخ شفاهی دانشگاه
دکتر محمد وجگانی: ایمونولوژی بن‌بستی ندارد، دانشجو باید جستجوگر و نوگرا باشد
مدتی است ثبت تاریخ شفاهی در دستور کار واحد روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته است و در همین راستا گفتگو با دکتر محمد وجگانی، ایمونولوژیست و عضو کنونی سازمان نظام پزشکی را در ادامه خواهید خواند.
 شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٣متن کامل >>
دکتر نیما رضایی: برای رسیدن به قله باید برنامه داشته باشیم
مدتی است ثبت تاریخ شفاهی در دستور کار واحد روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته است و در همین راستا گفتگو با دکتر نیما رضایی، متخصص ایمونولوژی کودکان و از دانشمندان یک درصد برتر دنیا را در این خبر خواهید خواند.
 شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٣٨متن کامل >>
دکتر مجتهدزاده: باید به لحاظ فرهنگی و اخلاقی، نگران فردای کشور باشیم و برای نسل فردا دلسوزی کنیم
مدتی است ثبت تاریخ شفاهی در دستور کار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته است و در همین راستا گفتگو با دکتر مجتهدزاده فوق تخصص مراقبت های ویژه و استاد دانشکده داروسازی دانشگاه تهران را در ادامه خواهید خواند.
 شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٣متن کامل >>
دکتر آل یاسین: در تمام طول تحصیلم در دانشگاه، حتّی یک کلاس را هم غیبت نکردم
مدتی است ثبت تاریخ شفاهی در دستور کار واحد روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته است و در همین راستا گفتگو با دکتر اشرف آل یاسین رئیس بخش زنان‌زایمان و نازایی بیمارستان شریعتی، را در ادامه این خبر خواهید خواند.
 شنبه ١٤ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٢متن کامل >>
دکتر سادات سید باقر مداح: مراقبت اگر با عشق باشد خستگی ناپذیر است
به بهانه روز پرستار و در راستای ثبت تاریخ شفاهی دانشگاه، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، به گفتگو با دکتر سادات سید باقر مداح، مادر پرستاری نوین پرداخت که در ادامه این خبر خواهید خواند.
 شنبه ٧ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد